Arama
Karşıyaka - Mavişehir Mah.
Menu Close

Hakkımızda

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda önde gelen firmalar arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan, ürün kalitesini ilke edinen, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, ulusal bir şirket olmak.

 

 

Misyonumuz

Yöresinden alıp sofranıza sunduğumuz çeşit çeşit doğal ürünlerin yanı sıra Gürtat markası ile hazırladığımız gurme serisi ürünlerimiz ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla Şarküteri kavramını yeniden şekillendirmeyi hedefledik.

Yaratıcı, yenilikçi ve ileri teknolojiye dayalı uygulama ve hizmetlerimizle, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, çözüm odaklı ve memnuniyete dayalı hizmetleri, çevresel duyarlılıkla, kaliteden ödün vermeden, tüm müşterilerimize güvenilir ve ekonomik koşullarda sunmaktayız.

 

 

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Uygun teknolojik alt yapı, eğitimli çalışanlar ile ürünlerimizin hijyenik koşullarda

Ulusal – uluslararası mevzuatlara uygun üretilmesini, depolanmasını, sevkini sağlayarak gıda güvenliğinin ve kalite kriterlerinin garanti altına alınacağını ve geliştirileceğini ayrıca , müşterilerin gerekliliklerini yerine getirerek memnuniyetini, sektörel gelişmeleri takip ederek  şirketimizin  sürekli gelişmesinin sağlanacağını taahhüt ederiz.